یکشنبه 27 تیر 1395 @ 15:01

مسابقه آنلاین با جوایز نفیس.....

مسابقه آنلاین احزاب و انقلاب اسلامی


این مسابقه  که از متن بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری طرح گردیده،  از سوی معاونت تبلیغ حوزه های علمیه استان چهارمحال و بختیاری به میزبانی سیستم مسابقات آنلاین  پایگاه فرهنگی برگزار میگردد.

از تاریخ 24 تیر ماه سال جاری ساعت 14  ورود و شرکت در مسابقه احزاب و انقلاب اسلامی مقدور میباشد.

با توجه به اهمیت مسابقه و منبع ارزشمند این مسابقه سوالات به نحوی طرح گردیده که علاقه مندان لازم است حتما بیانات رهبر معظم را کاملا و به دقت مطالعه نمایند.

 برای مشارکت در اجرای برنامه های فرهنگی، امکان مشارکت کاربران شرکت کننده در مسابقات فراهم گردیده، لذا از عزیزانی که قصد شرکت در مسابقه احزاب و انقلاب اسلامی را دارند تقاضا میگردد به نکات زیر توجه فرمایند.

اول- این مسابقات تنها جهت  رجوع به منبع سوالات و دقت و استفاده بیشتر از آن طرح گردیده.

دوم- هزینه مسابقات تنها در راستای امور فرهنگی از قبیل پیشرفت و ارتقاء پایگاه فرهنگی وامثال آن میباشد و جنبه کسب و کار ندارد.

سوم-  از کاربران عزیز تقاضا میگردد،در صورت تمایل به واریز مبلغ مورد نظر به این نکته توجه داشته باشند که کماکان روند انتخاب نفرات برتر بر اساس امتیاز و احیانا قرعه کشی میباشد، لذا بهتر است پرداخت هزینه شرکت در مسابقه به نیت همکاری باشد،امید است شما نیز جزء برندگان مسابقه باشید.

چهارم- سیستم پرداخت آنلاین کاملا معتبر و شناخته شده بوده  و مورد تضمین مجری مسابقات میباشد.

پنجم- جهت رفع اشکالات و بیان سوالات و پیشنهادات شما میتوانید با گزینه های ارتباط با مدیریت سایت در تمام اوقات تماس برقرار نمایید. 

 

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.